« (Zpět) (Tisk) »
VEŘEJNÉ ZPRÁVY
18.1.2018 Zpráva ...2104
Proti-ruská propaganda a některá činnost tajných a polotajných služeb v režii německé BND (Bundesnachrichtendienst) a americké CIA (Central Intelligency Agency)
!!!
 • Pro tajné služby Německa (BND - Bundesnachrichtendienst) a USA (CIA Central Intelligence Agency) můžeme v roce 2018 ve zjednodušené podobě použít též název (globalistické tajné služby) v rámci programu NWO (New World Order) s cílem globalistické nadvlády nad světem (světovládou) v režii zájmových skupin světových bank.
 • Mezi globalistické tajné služby můžeme zařadit i tajné služby států, které jsou pod vlivem NWO (Nový světový řád), které přímo i nepřímo spolupracují v návaznosti na závislost díky mezinárodním smlouvám nebo mocensko-politickém uspořádání.
 • Mezi polo-tajné služby "Globalistů" patří různé národní i nadnárodní organizace (Norské fondy, spolky (např. Římský klub, Bilderberg), neziskovky (např. Open Society Foundations, Člověk v tísni, Nadace Charty 77, nadnárodní firmy a korporace i banky a Fondy ( Evropská banka, Bank of England, FED) nebo u nás různá mainstreamová i malá media (ČT, Nova, DVTV a další, z těch malých např. hrebenar.eu, Forum24, dokonce i Svobodné Rádio, účastné při instalaci Okamury, Fialy a SPD, jako trojského při tvorbě umělé opozice tajnými službami. Provázanost určité části post-komunistické větve s globality není žádným tajemstvím.
 • Celosvětová politika se změnila nástupem Putina a politiky obnovy Ruska jako soběstačné velmoci, hrající na světovém hřišti jedno z prvních míst, navíc v návaznosti na vznik nadnárodníh společnství BRIX a spolupráci s Čínou. To zasáhlo do globalistické politiky USA, Velké Británie i EU v celosvětovém měřítku. Na základě toho globalisté ještě více prohloubili útoky svými proti-ruskými propagandistickými útoky.
 • V České republice uplatňují otevřenou proti-ruskou politiku zejména politické strany, které se podvodnými způsoby neustále drží u moci. Využívají k tomu všechny prostředky, které ovládají (vládní, parlamentní, politická prohlášení a postoje, státní moc a majetek, mocenské složky) za pomoci celkové propagandy (médií, televize, rádia, tisku, internetu a sociálních sítí).
 • K proti-ruské taktice používají globalistické tajné a polotajné služby i skryté formy boje, jako je nasazení různých typů agentů, konfidentů a rezidentů.
 • Tito globalističtí konfidenti, agenti a rezidenti přímo neútočí na Rusko nebo putinovskou politiku, ale naopak, angažují se jako ti největší pro-ruští a pro-putinovští obdivovatelé, ale páchají pro-ruskou propagandu takovým extrémním způsobem, že od nich každý běžný a průměrný občan, tvořící si svůj vlastní názor na věc, dá raději ruce pryč. Jinými slovy tito nasazení a infiltrovaní konfidenti ve skutečném výsledku páchají pro-ruské orientaci škody, ostudu a dezinformace.
 • Poznáte je většinou tak, že jsou nejvíce vidět a slyšet při provádění falešné proruské propagace extrémními způsoby tak, že ve skutečnosti vyvolávají negativní obrácený efekt. Snaží se, oby byli co nejvíce vidět, balí se do rudých praporů, nosí extrémně vykřičené transprenty, píší a vyjadřují se extrémním způsobem. Především se snaží zakládat další a další extrémistické spolky a inciativy, vést je a řídit. Vždy však neúspěšně, do ztracena nebo k jejich následnému rozkladu. Stačí se rozhlédnout, kdo kde za sebou nechává jen rozklad a neúspěch.
 • Souběžně s tím je typickým znakem globalistických konfidentů finanční návaznost, kdy takoví globalističtí konfidenti náborují zoufalé aktivisty a nespokojence, kteří tomu vůbec nerozumí, ale sehrávají nevědomky roli užitečných idiotů. Nemají peníze a nechají se od těchto infiltrovaných konfidentů finančně podporovat půjčkami nebo finanční či jinou podporou.
 • Běžný neutrální smrtelník nepotřebuje, aby si vytvořil sympatie k Rusku díky extrémisticým transparentům, rudým praporům nebo extrémním výzvám. Chápe, že Rusko nechce žádnou válku a to je dostatečný důvod pro přirozené sympatie a pro-ruský světonázor. Nasazení extrémističtí agenti svým extrémismem přirozené logické a proruské náklonnosti zasadně škodí a to je cíl globalistických tajných a polotajných služeb. Vytvořit pro-ruským sympatiím ostudu nasazenými konfidenty.
 • Tento mafiánský způsob nasazených konfidentů je v České republice velmi rozšířený a nepůsobí pouze v proruské otázce. Využitím konfidentů řídí tajné a polo-tajné služby a politické mafie i celou alternativní opoziční politickou scénu a většinu občanských iniciativ. Opět je najdete u těch nejvíce viditelných spolků, hnutí, stran i aktivistů, slibujících cokoliv. Ovšem bez skutečných hmatatelných výsledků.
 • Česká občanská veřejnost v boji za svá práva, národ, republiku a zemi nebude úspěšná do té doby, dokud nevyčistí prostředí od konfidentů, kolaborantů, politických kariéristů a populistů s úplně jinými zájmy, než jsou společné občanské zájmy. A to nebude do té doby, než občané nebudou rozumět tomu "Kdo je Kdo."