Máme mnoho a špatných zákonů, je třeba to opravit. Chceme zákony pro občany a zákonodárnou moc do rukou občanů

Jedním z klíčových bodů pro opravu prostředí, ve kterém žijeme je oprava mnoha zákonů, které dnes nahrávají zájmovým skupinám, které si různými cestami vynutily vznik takových špatných a protiobčanských zákonů. Víme, že vládnoucí skupiny si zákony pomalu a plíživě připravují již dlouhá léta, aby z obyvatelstva vytvořily závislý a poslušný pracovní a voličský nástroj za nízké mzdy, nízké důchody a bez práv se jakýmkoliv způsobem bránit. Do budoucna budeme již používat pouze pracovní všeobsažný výraz mafie, která všeobsažně zahrnuje všechny vládnoucí a mocenské skupiny.

Nebude rozebírat tisíce oprávněných křivd a důsledků, které již mnoho občanů dostalo do zoufalé životní situace, ty které to ještě nepotkalo, záhy může potkat a ti kteří se mají dobře, o to mohou velmi snadno rychle přijít.

Pracujeme na systémovém řešení a zakotvení jasných práv občanů a vymahatelnosti práv občanů. Pracujeme na všech otázkách, které jsme schopni pojmout a předložit k nim návrhy, jak je vyřešit. Postupně je budeme publikovat, abyste se k nim mohli konstruktivně vyjádřit.

K tomuto účelu využijte komentářů pod jednotlivými články nebo rubrikami, případně můžete využít kontakt na redakci, organizační centrum.

Děkuji.

Jindra Tichý st. (administrátor)

redakce hnutí Občanské referendum A DOST !!! Republiku zpátky občanům.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.