Oslovení občanů s výzvou k účasti na projektu občanského hnutí (Občanské referendum Republiku zpátky občanům).

Občanské referendum – Republiku zpátky občanům

www.obcanske-referendum.cz  | info@obcanske-referendum.cz tel. 728 279 284

28.3.2017

Dovolujeme si oslovit každého, kdo má zájem připojit se k odporu proti politickým mafiím, marastu životních podmínek, ve kterých žijeme a budou žít i naše děti, pokud si neuděláme si pořádek sami. Nikdo pořádek za nás totiž neudělá a planých slibů už máme dost.

Protestujeme proti politickým mafiím, ale není jiné zákonné cesty, pokud nechceme občanskou válku, než jít cestou politiky a udělat vše, aby to tentokráte byla politika skutečně občanská a ne jen politickou mafií stvořené podvody jako byl Havel, ODS, ČSSD, KSČM, TOP09 a všichni další, vezoucích se na vlně kolaborace ve zlatém kočáře a Parlamentu nebo s cílem se do něj jen dostat.

Naše občanské hnutí vzniká ze skutečné „nasranosti občanů“, jako vlna občanského odporu a spontánního hnutí s rozhodnutím už s tím marastem konečně něco dělat. Protože takto to již dále nejde. Většina občanů je na hranici existenčních podmínek k životu. Příjmy a platy jsou almužnou, právo se zvrhlo v korupční zvůli a nechutné exekuce. Politici si dělají s celým státem, občany a zákony co chtějí v zájmu lobbyistických skupin, zájmových a neziskových organizací, nadnárodních spolků a korporací.

Naše kolaborační vlády v zájmu cizí moci a Evropské Unie budují pády národních států a rozhodují, aniž by k tomu měly mandát. Chrání kdejaké exhibicionisty, sexuální skupiny, příživníky, zavádějí multikulturní genderismus, islám na úřady i do škol, deformují naše děti, implantují nám ilegální migranty a štvavou politiku cílenou k válce, civilizačním střetům a zájmům banksterismu v Evropě.

Nelze již v zájmu svého soukromí a odporu k politice spát, protože se ráno velmi lehce můžeme probudit již do úplně jiného světa, do světa s muslimy na ulicích, šmejdy, bankstery a exekutory u moci a politiky, kde přijdeme i o to málo, co ještě vlastníme. Máme v republice tisíce a tisíce právníků, ekonomů, pseudo-vzdělanců a prospěchářských politických intelektuálů. Ptáme se na jasnou obyčejnou a občanskou otázku. Co vykonali za 27 let, kromě marastu, který tady zavedli plíživými deformacemi právního řádu, zákonů a obecných zvyklostí po 50 letech marastu před tím?

Nezbývá, než si to opravit sami, nemůže to být horší než neudělat nic nebo horší, než ten hnus, co nám zde zavedli.

 

 

– Přihlášky ke hnutí:

http://www.obcanske-referendum.cz/press/pridej_se/

– Veřejná diskuse k programu:

https://www.facebook.com/groups/obcan.referendum/

Jindra Tichý st. (administrátor)

redakce hnutí Občanské referendum A DOST !!! Republiku zpátky občanům.

2 komentáře: „Oslovení občanů s výzvou k účasti na projektu občanského hnutí (Občanské referendum Republiku zpátky občanům).

  • 29.3.2017 (01:12)
    Permalink

    Tady už opravdu není čas čekat na nějaké volby…!!!

  • 28.3.2017 (23:21)
    Permalink

    ANO PŘESNĚ UŽ JE DOCELA POZDĚ ALE POJĎME DO TOHO

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.