Tisková zpráva – Programová konference 25.2.2017 – “Něco je špatně, je třeba to opravit”

“ Něco je špatně – Je třeba to opravit “

Občanská hnutí
Občanské-referendum A Dost !!! Republiku zpátky občanům !
a Čest-Svoboda-Respekt Jiří Černohorský
zahájila přípravu na ustavující programovou konferenci dne 25.2.2017 a společný program pod pracovním názvem
“ Něco je špatně – Je třeba to opravit “
na principu občanské jednoty a zpracování podstaty
“Nejen co je potřebné řešit”
ale
“Také jak celkově marast v naší zemi opravit”
Program je připravován na řešení všech hlavních příčin problémů občanů i státu na principu přímé demokracie a plné zákonodárné moci v rukou občanů.

Jindra Tichý st. (administrátor)

redakce hnutí Občanské referendum A DOST !!! Republiku zpátky občanům.

2 komentáře: „Tisková zpráva – Programová konference 25.2.2017 – “Něco je špatně, je třeba to opravit”

  • 22.2.2017 (21:29)
    Permalink

    Paní Chramostová, plně vás chápu, děkuji za podnět, ale nebyl bych férový, kdybych vám tady cokoliv říkal pozitivního. Tyto problémy nejsou jenom u Vás. Tyto problémy je třeba vyřešit všechny najednou a půjdou řešit jenom po volbách, pokud zvítězí nějaká strana nebo hnutí, které odmítá takovéto multikulturní zločiny a prosadí úplně jinou pro-domácí politiku v zájmu našich občanů, nikoliv v zájmu multikulturní politiky z Bruselu. Do té doby nelze dělat nic než plýtvat marnými protesty. Jediné co můžete do voleb udělat je iniciovat občanský protest cestou zákonným prostředků, kterou je v tuto chvíli petice občanů a nebo ohlášeně demonstrovat v takové početní síle, že to vaši radnici zastaví. A pamatovat na tuto situaci při příštích parlamentních, senátních a komunálních volbách. My vám můžeme zatím poskytnout pouze podporu v našem Občanském Týdeníku, kam vám umožníme publikovat situaci u vás tak jak je. Pokud budete chtít více informací nebo podpory, spojte se se mnou telefonicky na čísle 728 279 284 (Tichý) PS: Jinak samozřejmě naše řešení je každého ilegála do 7 dnů vyhostit.

  • 22.2.2017 (18:57)
    Permalink

    Dobry den.Chtela by jsem navrhnout k projednani a pokud to bude mozne,k naslednemu reseni tohoto danneho problemu.Jsem z Brna a dozvedela jsem se o nejakych pochybnych projektech,co se rozhodli odsouhlasit na MmB o integraci muslimu v nasem meste. Prevazne Eritrejci,Arabove a dalsi..Projekt ma stat 10 000000 ,ktere na to mesto vycleni a ty penize pujdou i na platy neziskovce,ktera v tom figuruje..Mesto to vysvetluje lidem sikovne,aby se moc nedozvedeli o co tam doopravdy jde,ale zaroven prestali mit obavy a pochybnosti o projektu.To ze odsouhlasili neco takoveho bez vedomi obcanu se mi rozhodne nelibi..To same v Kralovem poli,zavadeji projekty,kde detem podprahove podstrkuji multi-kulturu pochopitelne stejna neziskovka..Tento pochybny projekt se ma rozbehnout od zari….Velmi prosim o projednani a pote naslednem reseni..Rozhodne nesouhlasim s tim co tu chteji zastupitele za nasimi zady podniknout a jsem pripravena se proti tomu jakkoliv postavit…a zabranit jak jen to bude v mych silach.Nechci multi kulturu v nasem meste Brne a cele republice…Jde mi o bezpeci a budoucnost nasich deti..Velmi dekuji a preji vsem hezky den…Chramostova Ivana

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.